top of page

O NÁS

O SPOLOČNOSTI

Neprehliadnuteľní rebeli 

UM je motocyklová značka pochádzajúca z USA. Zakladatelia, rodina Villegasovcov, značku prvýkrát zaregistrovali na patentovom úrade na začiatku tohto milénia. Pristane sa povedať, že do mladej histórie značky UM sa zapísal rodinný patriarcha, pán Octavio Villegas Llano, ktorý už od svojich mladých rokov sníval a premýšľal o nových možnostiach dopravy. Inšpiroval sa neistými životnými podmienkami obyvateľov Latinskej Ameriky v polovici 20. storočia a vždy vyrábal a ponúkal dopravné prostriedky pre nízko a stredne príjmové skupiny obyvateľstva celej Ameriky s nádejou, že zlepšia ich život. Vždy jeho zámerom bolo ponúknuť najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. 

Kvalitné, radosť prinášajúce motocykle, ktoré nenechajú jazdcov ľahostajnými

Už v začiatkoch značky UM bolo jej zakladateľom jasné, že bez inovácií sa nesplní ich vízia: aby sa motocykel UM stal ústredným prvkom života svojich jazdcov; a stane sa z neho iba dopravný prostriedok nelíšiaci sa od ostatných značiek. A preto teda, čo sa estetické stránky týka, pôsobivý design bol a vždy bude jedným z hlavných pilierov značky UM. Rovnako dôležité sú inovácie v oblasti bezpečnosti a komfortu. Značka UM má svoj vlastný tím dizajnérov a spolupracuje so svetovo známymi konštrukčnými štúdiami i dizajnérmi. Cieľ je jasný: stvoriť ambiciózny motocykel, dostupný pre všetkých, s inovatívnymi bezpečnostnými prvkami as nevšedným výrazným vzhľadom.

UM motorcycles design

V roku 2014 značka UM® vstúpila na európsky trh a miliónom nielen mladých zákazníkov ukázala motocykle, ktoré si získavajú ich srdce a poskytujú im bezchybnú kombináciu jedinečnosti a výkonu spolu s vysokou úžitkovou hodnotou. Pre rodinu motocyklov UM sa tým začala ďalšia etapa.

VSTÚPTE DO NAŠHO SVETA A OBJAVTE KVALITU,

SERVIS A UNIKÁTNE ZÁŽITKY Z JAZDY!

Americké UM motorcycles SK

DOBRÝ DIZAJN JE KOMBINÁCIOU FUNKČNOSTI, TECHNOLÓGIÍ, ZOHĽADNENIA ĽUDSKÝCH POTREB A KRÁSY. DOBRÝ DIZAJN PRINÁŠA SVETU NIEČO NOVÉHO, ODLIŠNÉHO A POKROKOVÉHO.

Posúvanie hraníc
          v oblasti inovácií ...

bottom of page